//
Home arrow Skládací - TRAFICC
TRAFICC
    Rychloběžná skládací vrata - TRAFFIC                                                                                            

traffic.jpgPoužití

těchto spolehlivých rychloběžných vrat je vhodné pro středně velké a velké otvory u kterých je požadován intenzivní, ale také plynulý provoz. Trubková konstrukce křídla zajišťuje vratům možnost použití pro vnější vstupy hal, i při působení silného větru nebo v prostorech s vysokým podtlakem. V závislosti na modulárním systému těchto vrat se vyznačují vysokou ekonomičností provozu. Jsou konstrukčně pružná, což v praxi umožňuje snadnou údržbu a opravy.

Popis

Tyto vrata tvoří robustní kovová konstrukce, samonosný rám, s integrovaným pohonem. Vratové křídlo je složeno, ze snadno vyměnitelných, transparentních a barevných, modulárních sekcí, které jsou střídavě vyztuženy kovovou trubkovou konstrukcí a hliníkovými profily. Spodní sekce je zakončena bezpečnostní lištou. Tato lišta se systémem ACS a spolu s bezpečnostní fotobuňkou, která je umístněna ve vedení křídla, zabrání poškození vratového křídla a spodní lišty v případě nárazu.

Vrata mají spolehlivý systém vyvažování pomocí segmentových protizávaží s pevnými tažnými pásy, které zabezpečují minimální zatížení pohonu a bezpečné vyvážení vratového křídla. Tyto protizávaží slouží také jako zábrana proti případnému pádu vratového křídla.

Vrata se vyznačují vysokou integritou přípravy z výroby, což umožňuje snadnou montáž.

Rám vrat je z pozinkovaných ocelových profilů, které mohou být práškově upraveny v odstínu RAL, případně v provedení nerez .oceli AISI 304 (až do rozměru š = 4500 x v = 4500 mm). Barevné sekce plachty lze dodat v následujících odstínech:

sector10.gif

Rozměry

Pro vrata Traffic je potřebné nadpraží o výšce 600 až 1000 mm a boční postranní prostory o šířce cca 400 mm, v závislosti na velikosti a typu vrat vrat.. Vrata jsou navrhnuta pro šířku od 1000 do 11000 mm a výšku od 1500 do 7000 mm. Tloušťka materiálu barevných sekcí je 0,6 mm, materiál polyester se samozhášecí schopností tř.2. U průhledných sekcí je tloušťky 1 nebo 2 mm, materiál PVC se stupněm samozhášení dle DIN 4102.

Rychlost otevírání a zavírání je 0,7 nebo 1,0 m/s, v závislosti na velikosti a typu vrat.traffic5.gif

Pohon a ovládání

Pohon vrat je umístněn nad prostorem pro složení vratového křídla, unvtř horního rámu. Motor má výkon 0,9 nebo 1,5 kW, přívod elektrické energie je 400 V, 50/60 Hz, v provedení 3+PE+N. Maximální odběr proudu 4 nebo 6 A.

Vrata Traffic jsou standardně dodávána s externím rozvaděčem, dle standardu IEC, s funkcí autotestu a operační logikou. Rozvaděč je v provedení IP55, s bezpečnostním stop tlačítkem. Ovládácí napětí je 24 V DC.

Nouzové odjištění vrat při výpadku proudu je poloautomatické, slouží k uvolnění vyvažovacího systému a otevření vrat.

Bezpečnostní prvky a deklarace CE

  1. Bezpečnostní nouzové stop tlačítko.
  2. Hlavní vypínač.
  3. Bezpečnostní kontaktní lištu, opatřenou tlakovým nebo optoelektrickým zařízením
  4. Bezpečnostní fotobuňka v bočním rámu
  5. Proudová ochrana motoru
  6. Symboly pro ovládání na ovládacím panelu

Vrata Sector jsou opatřeny značkou CE.

Kvalitativní a bezpečnostní požadavky jsou v souladu se současnými normami.

Provozní teploty jsou v rozsahu od -5°C do +50°C. Maximální rychlost průjezdu je do 5 km/h.

Kompletní dodávka rychloběžných vrat zahrnuje:

Rychloběžná rolovací vrata (požadovaného rozměru a odstínu) s kabeláží pro propojení s rozvaděčem a nouzovým odjištěním

Ovládací rozvaděč

sector9.gif

Varianty provedení

  1. Různé řídící a bezpečnostní systémy
  2. Nouzové odjištění vratového křídla na obou stranách
  3. Kartáčové těsnění po obvodu vratového křídla
  4. Zesílené provedení sekcí pro větší odolnost proti větru

traffic4.gifRealizace

Nechte si zpracovat návrh, který můstek splňuje Vaše požadavky a je nejúčinějším řešením pro Vaši konkrétní situaci uzavření otvoru.

Podrobnější technické údaje, návrh, rozměrové schéma a vzorové stavební připravenosti, najdete v technickém listu výrobku